Memnuniyet

ADANA merkezinde vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Merkezimizde işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Profesyonel

Hizmetlerimiz işitme cihazı satış öncesi ve sonrası gerek hastalarımızın kontrolleri gerekse teknik servisimizle müşteri memnuniyetinde maximum destek. Öncelikle müşteri menuniyeti için hem kulak arkası hemde kulak içi dijital işitme cihazların da alternatif seçenekler merkezimizce sunulmaktadır.

Onaylı

İşitme cihazı uygulaması ve işitme ölçümleri ücretsizdir. Adana Kulak İşitme tüm kurumlarla anlaşmalıdır. Merkezimiz sağlık müdürlüğünden ruhsatlıdır. Tüm resmi kurumlar tarafında denetlenmektedir. Gerekli tüm sertifikalarına sahiptir.

adana kulak işitme cihazları ofis-8

Her Zaman En İyisi

Adana Kulak İşitme kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Adana Kulak İşitme merkezimizde, tüm odyolojik tetkik ve işitme cihazı uygulamalarını, son teknolojiyi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Biz, sizin yaşam kalitenizi yükseltmek için varız.