Beş dakikalık çevrimiçi işitme testimize katılın

Bazen yaşam tarzımızı etkilemeye başlayana kadar işitme kaybını fark etmeyebiliriz. İş arkadaşlarınızı, arkadaşlarınızı veya ailenizi işitmekte zorlanmak veya bir sesi işitememek, tüm hikayeyi kaçırmak anlamına gelebilir.

Online_Journey_to_your_hearing_aid.jpg

Evinizin konforunda Phonak Çevrimiçi İşitme Testini tamamlayın. Bir işitme uzmanı, bu sonuçlar hakkında sizinle görüşecek ve işitme cihazı kullanımınızın gerekliliğini değerlendirecektir. Tanı amaçlı tam değerlendirme, işitme cihazı fitting ve ayarlamaları dahil diğer randevular, işitme uzmanının muayenehanesinde veya sanal olarak gerçekleştirilebilir.Yüz yüze muayeneler yerine faydalanabileceğiniz dijital alternatifler ile, aynı profesyonel ve kişisel uzmanlığa erişim sağlayarak, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun tüm işitme sağlığı hizmetlerine erişebilirsiniz.

Bunun yerine, bulunduğunuz bölgede bir işitme testi yaptırmak istiyorsanız, lütfen odyolog bulucumuza göz atın

Bu testten en iyi şekilde nasıl yararlanılır

  • İşitme testine başlamadan önce sessiz bir ortamda olduğunuzdan emin olun.
  • Dahili hoparlörler yerine kulaklık kullanın ve cihazınızın ses seviyesini %50 olarak ayarlayın

Çevrimiçi işitme testi nasıl çalışır

  • Testin ilk kısmı, farklı frekans seviyelerinde ne kadar iyi işitebildiğinizi belirler. Farklı perdelerden birkaç ton işiteceksiniz ve sizden sesi işitene kadar ses seviyesini ayarlamanız istenecek
  • Testin ikinci bölümünde, size zorlu işitme durumlarında işitip işitemediğiniz hakkında birkaç soru soracağız
  • Ardından, işitme testi sonucunuz sunulacak ve işitme kaybı belirtileriyle karşılaşmamız durumunda ne yapacağınız konusunda size rehberlik edilecektir.

İlk randevunuzdan neler beklenir

İşitmenizi ve işitme kaybınızın yaşamınızda sebep olmuş olabileceği sorunları önemsiyoruz. Yardım etmek için buradayız. İşitme kaybı doğaldır ve korkulacak bir şey yoktur. Phonak’ın sunduğu modern bir çözümle yeniden daha iyi işitmenize yardımcı olabiliriz.

İşitme kaybım var, ne yapmam lazım?

1194689684

1. Siz konuşun, biz dinleyelim

Yolculuğunuz bir işitme uzmanı ziyaretiyle başlar; sizi, sizin için doğru seçeneğe yönlendirmek için yanınızdalar. İşitme yetiniz, nasıl değiştiği ve karşılaştığınız zorluklar hakkında konuşursunuz ve biz de dinleriz.

2. İşitme Testi

Deneyimlerinizi paylaştıktan sonra, işitme duyunuzu test ederiz. İşitme testi, oturup bir şeyler dinlemek kadar kolaydır. Tamamlandıktan sonra, bu sonuçları alırız ve verilerimizin deneyimlerinizle eşleştiğinden emin olmak için bunları yaşadığınız zorluklarla eşleştirir ve sizin için en iyisinin ne olduğu konusunda önerilerde bulunuruz.

3. Kararı SİZ verirsiniz

Bulgularımızı ortaya koyarız ve bize anlattıklarınıza dayanarak önerilerde bulunuruz. Sonuç olarak, hayatınız için en uygun seçeneğin hangisi olduğuna SİZ karar verirsiniz. Aileniz, işiniz ve sosyal hayatınız gibi etkenler, seçtiğiniz çözümün hayatınızın tüm yönleri için doğru olduğundan emin olmak için karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken etkenlerdir.